Case
Study

Zastanawiasz się, jak jednocześnie:

01

dać szansę na rozwój osobom niepełnosprawnym

02

wypełniać prawne zobowiązanie zatrudniania osób ze stopniem niepełnosprawności

03

optymalizować pracę i procesy w firmie

Wiemy, jak to zrobić

Pomogliśmy w tym procesie wielu firmom, pomagając i wspierając ich w budowaniu efektywnych zespołów składających się z osób niepełnosprawnych, które świetnie sprawdziły się jako specjaliści w następujących dziedzinach:

Kontrola Jakości:
Firmy mające bezpośredni kontakt z klientami wiedzą, jak ważne jest dbanie o jakość tego kontaktu. Każdy błąd, niedociągnięcie, może skutkować stratą klienta lub jego złą opinią. Z potrzebą badania jakości zgłosiło się do nas CallCenter, dla którego stworzyliśmy dedykowany zespół do kontroli jakości. Jego zadaniem było monitorowanie rozmów z klientami, sprawdzenie odsłuchów, w celu weryfikacji występowania klauzul niedozwolonych i wymaganych,  a także analiza nagrań i wyciąganie wniosków z prowadzonej komunikacji. 
Obsługa klienta:
Nie ma branży, dla której klient nie ma znaczenia.  Ich zadowolenie i zainteresowanie generuje ruch w sprzedaży. Tak samo jest w przypadku salonów samochodowych, które każdego dnia muszą dbać o kontakt z klientami, a dodatkowo o kompleksowość ich obsługi. Specjalnie dla jednego z warszawskich salonów stworzyliśmy profesjonalny zespół składający się z osób niepełnosprawnych, którego rolą była obsługa klientów polegająca na: umawianiu jazd testowych, badaniu satysfakcji, czy sprzedaży ubezpieczeń.
Obsługa procesu zakupowego:
Sklepy internetowe często zapominają, że wirtualny kontakt nie zastąpi tego realnego. Komunikator nigdy nie będzie głosem w słuchawce i nie wzbudzi zaufania. Żeby podnieść sprzedaż, razem z naszymi ekspertami stworzyliśmy dla jednego sklepu internetowego zespół obsługi zamówień i klienta, który natychmiastowo odpowiadał na zapytania, wyjaśniał problematyczne kwestie, oddzwaniał do klientów, kontaktował się z tymi porzucającymi koszyk i sprawiał, że klient sklepu czuł się zaopiekowany. 
Tester oprogramowania:
Projektując oprogramowanie ważne jest sprawdzenie i przetestowanie jego funkcji i intuicyjności obsługi, tylko wtedy mamy pewność, że dany program odpowie na potrzeby i zwyczaje użytkownika. Na zlecenie firmy zajmującej się nowymi technologiami, stworzyliśmy mały zespół, który analizował i testował działanie programu przed wprowadzeniem go na rynek. Takie działanie pozwoliło uniknąć błędów oraz dostosować do potrzeb potencjalnych odbiorców. 
Wsparcie automatyzacji:
W obecnych czasach wiele firm szuka sposobów, by usprawnić swoje działania. Chcąc to zrobić, znaleźć i przygotować odpowiednią automatyzację,  najpierw muszą wygenerować i zestawić dane, na bazie których zostaną określone potrzeby i  rozpisane procesy. Firmie zajmującej się transportem, pomogliśmy zbudować bazy, które posłużyły do stworzenia AI do automatyzacji procesu przygotowywania ofert.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami:

Nasz adres:
InSpatium
Fundacja Promocji pracy zdalnej
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa
Polska