Specjalizacje specjalistów
Inspatium

Specjaliści Inspatium to ludzie wytrwali, konsekwentni i sumienni. To osoby, na których można polegać, które dokładają wszelkich starań, by wykonywana przez nich praca była na jak najwyższym poziomie. Fundacja wspiera osoby, które chcą pracować jako:

Tester manualny

na podstawie określonego scenariusza testuje funkcjonalności imitując zachowanie użytkownika i wyszukując wszelkie błędy czy nieścisłości w oprogramowaniu, procesie komunikacji.

Data Labeling Specialist

Pod procesy uczenia sztucznej inteligencji / AI – buduje bazy pod naukę modeli sztucznej inteligencji, analizuje wyniki i jakość poprzez znajdowanie przykładów false positive.

Asystent procesów RPA

(Zrobotyzowana Automatyzacja Procesów). Nadzoruje działanie procesów, identyfikuje pojawiające się wyjątki i odpowiednio na nie reaguje. Dodatkowo, wspiera tworzone etapy procesów oraz je uczłowiecza. Dodając niezbędny, ludzki wkład, bez którego sztuczna inteligencji i robotyzacja nie mogłyby działać właściwie.

Asystent wsparcia sprzedaży

Opracowywanie baz sprzedażowych, Prowadzenie Telemarketingu sprzedażowego, Obsługa dystrybutorów, Wsparcie partnerów, Wsparcie zdalnego asystenta sprzedawcy oraz prowadzenie działań, Marketingowych akcji sezonowych i Obsługa i „czyszczenie” CRM-u.

Obsługa mediów społecznościowych

Pisanie postów, obsługa komentarzy, prowadzenie grup społecznościowych dedykowanych danej branży, marce.

Konsultant ds. procesów obsługi klienta

Obsługa infolinii, Prowadzenie Akcji informacyjnej, Prowadzenie ankiet i badań typu: „Mystery client”. Tworzenie raportów analitycznych.

Infobroker / analityk internetowy

Pozyskiwanie informacji z Internetu w wybranych obszarach np. analiza konkurencji, monitoring zmian prawnych itd., opracowywanie baz danych.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami:

Nasz adres:
InSpatium
Fundacja Promocji pracy zdalnej
ul. Świętokrzyska 30 lok. 63
00-116 Warszawa
Polska